Sürücülü Zemin Yıkama Makinaları İle Temizleme Yöntemleri

Sürücülü Zemin Yıkama Makinaları İle Temizleme Yöntemleri

Zeminlerinizin temizliği fabrikalarınıza, hastanelere, mağazalara, atölyelerinize ve okullarınıza gelen insanlara karşı ilk izleniminiz demektir. İşletmelerin zeminlerinde dökülen sular leke yapmaktadır. Ayakkabılardan gelen çamurlar, forklift veya transpalet cihazlarının tekerleri manevralar ile zeminlerde kalıcı iz bırakmaktadır. Zeminlerde olan kirlerin pas pas veya çekpas yardımı ile insan gücüyle temizlenmesi maalesef hem zor hem de zaman kaybıdır.

ZEMİN YIKAMA VE YER BAKIM MAKİNALARI
Günümüz teknolojisiyle yenilenen yer yıkama makinaları üzerinde bulunan fırça motorları ve içerisinde bulunan temiz su sayesinde yüksek devirlerde zeminleri ovalama işlemi gerçekleştirmektedir. Fırçalama işlemi yaptığı esnada yine içerisinde bulunan vakum motorları ve sıyırıcı lastik ile beraber zemindeki kirli suları deposuna vakumlayarak anlık temizlik yapmaktadır.

ZEMİN YIKAMA MAKİNALARI ÇEŞİTLERİ
Zemin yıkama makinaları bataryalı itmeli, elektrikli itmeli ve bataryalı sürücülü olmak üzere 3 e ayrılmaktadır.

İtmeli modeller kullanıcı personelin itmesi ve yönlendirmesi ile hareket etmektedir.

Sürücülü kumandalı modeller ise temizlenecek alanların m² ölçüsüne göre farklı boyutta çeşitleri mevcuttur. Depo hacmi, fırça ve sıyırıcı lastik ölçüleri büyük olup geniş alanlar için ideal makinalardır. Fabrika alanları ne kadar büyük olursa olsun temizlik pratik ve hızlı olacaktır. Geniş alanlara hitap eden sürücülü yer yıkama makinalarının içerisinde sayı olarak fazla batarya olup daha uzun süre ve daha sessiz çalışmaktadır.

SÜRÜCÜLÜ YER YIKAMA MAKİNALARI KULLANIM ALANLARI
Fabrikalar, konfeksiyon, atölyeler, enerji santralleri, okullar, devlet daireleri, alışveriş merkezleri, sağlık kuruluşları ve hastanelerde kullanılabilen bu makinalar su, enerji ayrıca zaman tasarrufu yapmaktadır.

SÜRÜCÜLÜ YER YIKAMA MAKİNASININ KULLANILDIĞI ZEMİNLER
Yer yıkama ve bakım makinaları sert zeminlerin yıkanması ve parlatılması amacı ile kullanılmaktadır. Zeminlere işlenen kirlerin fırçalama yöntemi ile temizlenmesi ayrıca zeminlerinizin parlak olması açısından çok önemlidir. Mermer, mozaik, epoksi, karo, fayans, beton yüzeyler, PVC kaplama, poiüretan kaplama, kauçuk yüzeyler ve seramik zeminlerin yıkanmasında başarı ile kullanılmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş


Hemen İletişime Geç