Cleanfix İsviçre’den Teşekkür Yazısı

Cleanfix İsviçre’den Teşekkür Yazısı

Temizlik makinalarının önde gelen markalarından biri olan HAZAN, üretim, ihracat ve ithalat yapmaktadır. Distribütörü olduğumuz İsviçre markamız CLEANFIX web sitesinde birlikte ilerlediğimiz 20 yıllık ticaretimiz hakkında övgüyle firmamızdan ve faaliyetlerimizden bahsetti. Konu hakkında daha detaylı bilgi için yukarıdaki linke girebilirsiniz.

Cleanfix yer yıkama makinaları alanında bir Dünya markası olma iddiasını uzun yıllardır sürdürmektedir. 85 ülkeye İsviçre kalitesiyle ürünlerini pazarlamaktadır.

Firmamız Cleanfix yer yıkama makinalarında, bayi kanalları üzerinden satış ve servis hizmetlerini vermekte ve teknolojik yenilikleri sunmaktadır.

Cleanfix – İsviçre firmasının web sitesindeki ana sayfadaki yazı ; www.cleanfix.com

“İstanbul’da bulunan Hazan Isı ve Makina Sanayi Ltd.Sti firması 20 yıldan fazla süredir Cleanfix ürünlerinin Türkiye ve Yakın Ülkelere satışını gerçekleştirmektedir. Cleanfix ürünlerini Türkiye’deki 3-4 fuarda ( fotoğraf Interclean Istanbul fuarında çekilmiştir ) ve hatta ürünlerin kullanımını Hazan web sitesinde görebilirsiniz. Cleanfix ürünlerinin satışındaki çabasından dolayı HAZAN firmasına büyük teşekkür ederiz. Ümit ediyoruz ki, önümüzdeki en az 20 yıl daha ürünlerimizin satışı yapacaklardır.”

Bu gönderiyi paylaş