Vakumlu Yol Süpürme Makinaları Özellikleri ve Fiyatları – Hazan Makina

Vakumlu Yol Süpürme Makinaları Özellikleri ve Fiyatları – Hazan Makina

Yol süpürme makinaları fabrika, hastane, avm, otopark, sokak ve cadde süpürme konusunda hem hızlı hem de maliyet olarak daha ekonomiktir. Örnek olarak fabrika alanını temizlik için 10 personeli 1 gün boyunca görevlendirmek yerine tek personelde birkaç saatte alanı temizlemiş olmakla beraber personellerin yıllık ücretlerinden kıyasla makine kısa sürede verilen rakamı amorti edecektir.

Makinalarda benzin, dizel, batarya ve lpg tercihleri bulunmaktadır. Ayrıca makinalar süpürülecek alan ile alakalı m³ bazında da seçenekleri mevcuttur.

Yol süpürme makinaları sulu ve kuru sistem olarak değişiklik göstermektedir. Bazı modeller su deposu ile süpürme esnasında su püskürterek tozumayı engeller.

Diğer bir model ise içerisinde bulunan vakum ünitesi ve filtre sayesinde yol ve fabrika alanı süpürme işleminde havaya kalkan tozu vakumlar ve içerisinde bulunan özel microfiber filtreden geçirerek temiz hava olarak dışarı çıkış yapmaktadır.

Vakumlu yol süpürme makinaları altta ana silindirik fırçalar ve önde ek firçalar olmak üzere tasarlanmıştır. Önde bulunan fırçalar duvar ve kaldırım dipleri gibi köşelerdeki tozları makinanın önüne yönlendirerek en köşe yerleri dahi temizleyebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş