Trifaze Taurus Serisi Endüstriyel Süpürge Modelleri ve Özellikleri

Trifaze Taurus Serisi Endüstriyel Süpürge Modelleri ve Özellikleri

Trifaze 380 volt elektrik ile çalışan motorlardır. Trifaze Taurus elektrik süpürgeleri yerli üretim olarak üretilmiş 3 fazlı trifaze motora sahip olan makinalardır. İçerisinde kullanılan asenkron motor ile firmamızın geliştirmiş olduğu türbin -fan sistemi sayesinde 7/24 çalışabilme özelliği mevcuttur. Bu sayede işletmenizde temizlik ve vakum süresi kısıtlılığı olmadan aralıksız çalışarak hem işletmenizin genel temizliği hem de tozlardan dolayı üretim hatalarının önüne geçecektir.

Kullanılan motor ve türbin sistemi ayrıca aynı esnada soğutma özelliği de gerçekleştirdiğinden dolayı motor yanması gerçekleşmeyecektir.

Trifaze makinalarımızda Taurus 304 4 hp, Taurus 404 5.5 hp , Taurus 505 – Taurus 605 7.5 hp, Taurus 607 10 hp ve Taurus 608 15 hp olmak üzere vakumlanmak istenen toz veya partiküllere uygun motor gücüne sahip makinalar olup ayrıca uzun hortum kullanabilirliği vardır. Uzun hortumlar sayesinde dilediğiniz yerleri makinayı hareket ettirmeden hortum ve aksesuar yardımı ile temizlik yaptırtabilirsiniz.

Trifaze taurus model makinalarımızda standart olarak 19.500 cm² alana sahip filtreler bulunmaktadır. Yerli üretim makinalar olması sebebi ile gerekli veya istenildiğini durumlarda 52.000 cm² alana sahip Emniyet Hepa Filtre Sistemi de uygulanarak mikronize tozların ilk filtrenin yırtılması, yıpranması veya dolmasına istinaden kaçabilecek tozların tutulmasını sağlamaktadır.

Taurus 505 MultiSiklon model makine diğer makinaların filtre sisteminden farklı olup ince ve yapışkan tozlarda kullanılan makinadır. İçerisinde bulunan patentli filtre sitemi sayesinde en ince ve yapışkan tozları filtreye ulaşmadan anafor oluşturarak haznenin dibine çökertmektedir. Sadece %5 lik kısım filtreye ulaşmaktadır.

Bu gönderiyi paylaş


Hemen İletişime Geç