Endüstriyel Elektrikli Temizleme Makinaları Uygulama Alanları Nereler?

Endüstriyel Elektrikli Temizleme Makinaları Uygulama Alanları Nereler?

Fabrika, hastane, mağaza, alışveriş merkezlerine gerek üretimle alakalı gerekse insanların yoğunluğu sebebi ile kir ve tozlar taşınmaktadır. Bu sebeple sürekli olarak işletmeler ve mekanlar kirlenmektedir.

Fabrikalarda üretimden kaynaklanan toz, çapak gibi nesnelerin temizlenmesi gerek maliyet gerekse personellerin temizlik için görevlendirmek iş gücünü artırmaya sebep olmaktadır. Bunların yanında çıkan toz ve çapaklar üretmiş olduğunuz ürünlerin çizilmesi ile defo olarak zarara sebep vermektedir.

Tüm bunların önüne geçilmesi adına endüstriyel elektrik süpürgeleri kullanılarak hava ile püskürtme, personelleri görevlendirme gibi maliyetleri minimum seviyesine çekmenizi sağlamaktadır. Uzun hortumlar ve hortum başlıkları sayesinde duvarlar, elektrik panoları, zeminler, asma katlar ve birçok yeri süpürerek ortamda olan ve yayılan bütün tozları, ismaritleri, yaprakları, büyük nesneleri vakumlama usulü ile hapsedebilirsiniz.

Hastane, mağaza, lokal, spor salonları, devlet daireleri, site otoparkları ve fabrikalar gibi ortak alanların zeminleri kir ile kaplandığından dolayı mermer, mozaik, fayans, epoksi, beton yüzeyler parlaklığını gözle görünür şekilde kaybetmektedir. Çözüm olarak elektrik model zemin yıkama ve bakım makinaları sayesinde kirleri ovalama ile zeminleriniz orijinal yüzey haline gelmektedir. Fırça ile yıkanan zeminde bulunan kirli suyu aynı makine ile vakumlayabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş