HazanHazan Cleanfix
Zemin Bakım Otomatları Bilgisi

Zemin Bakım Otomatları Bilgisi

Sert zemin yıkama makinaları temelde iki ana gruba ayrılmaktadır. Bunlar elektrikli kablolu yer yıkama ve bataryalı akülü zemin yıkama makinalarıdır. Bataryalı şarzlı zemin temizleme makineleri de kendi aralarında tekrar iki temel guruba ayrılırlar. Manuel kumandalı yani itmeli ve sürücülü yani binicili modellerdir.

Yer yıkama makinaları

Yer yıkama makinaları

Yer yıkama makineleri tercihinde bazı önemli kriterler vardır. Bunlar ürünün saatteki temizleme kapasitesi, temiz ve kirli su depo hacimleri, çalışma süresi, fırça çapı, fırça sayısı, vakum genişliği, ürünün üretim yeri yani yerli veya ithal ürün olması gibi temel kriterler üzerinden seçim yapılmaktadır.

Yer temizlik otomatları makineleri genelde ithal ürünlerden oluşmaktadır. Ancak firmamız Hazan CE ve ISO 9001 belgeli olarak bu tür ürün gruplarından geniş temizleme kapasitesine sahip elektrikli zemin bakım otomatları üretmektedir. Konusunda ilk olan firmamız kalitesi ve hizmeti sayesinde daima ülkemizin ciddi kuruluşları tarafından tercih edilmektedir.

Bu tür zemin temizleme araçları genellikle 1000 metrekare üzeri alan sahip fabrika, hastane, okul, imalathane, site otopark alanları, kamu kuruluşları, alış veriş merkezleri yani avm gibi yerlerde kullanılmaktadır.

Yer temizlik otomatlarının alt ürün grupları ise;zemin yıkama makinaları kablolu, yer paspas makinaları akülü, manuel kumandalı sert zemin yıkama robotları, bataryalı binicili operatör sürücülü yer temizleyici araçlardır.