Toz Boya Süpürgesi

Toz Boya Süpürgesi

Arsonsisi Tuzla İstanbul üretim tesislerinde karıştırıcıların renk değişiminde temizlenmesi için MULTİ SİKLON modellerimizi 2002 yılından beri kullanmaktadır.

Jotun Boya  Çerkezköy fabrikasında üretmiş oldukları TOZ ve YAŞ boya fabrikalarında üretim kaynaklı tozların toplanması için TAURUS serisi makinelerimizden yıllardır başarılı bir şekilde kullanmaktadır.

İba Kimya Toz boya üretiminde karıştırıcıların renk değişiminde temizlenmesi için MULTİ SİKLON modellerimizi uzun yıllardır kullanmaktadırlar.

GOSB - Gebze Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Aygaz tesislerine tozboya kabini temizliği ve üretilen tüplerin çapak temizliği amacı ile Atex belgeli ürün alımı gerçekleştirerek firmamızı tercih etmişlerdir.

Birlik Tel firması Kurtköy tesislerindeki toz boya kabinlerinin renk değişimi sırasındaki etkin temizlik işlemleri için Taurus Siklon model makinamızı kullanmaktadır.

İstanbul Tuzla adresinde yer alan elektrostatik boya tesisleri için özel filtreye sahip yoğun ince ve yapışkan tozlar için ürettiğimiz TAURUS 505 SİKLON model makinamızı tercih etmişlerdir.

Tuna Boen Alüminyum firması Çerkezköy - Çorlu arasında yer alan toz boya tesislerinin temizliğinde Taurus siklon model trifaz süpürgemizi tercih etmiştir. Daha önce hava ile yaptıkları işlemde hem ürünler hem işletme sağlığı açısından olumsuzluklar vakum makinesi kullanımında sona ermiştir.

Burak Alüminyum firması Hadımköy tesislerinde Amsterdam Siklon model makinamızı tercih etmiştir.

Standard Raf Sistemleri - İzmit üretim tesislerindeki statik toz boya kabinlerinin özellikle renk değişimlerinde büyük önem arz eden temizlik işlemlerinde kullanmak üzere Taurus 505 Siklon model vakum makinamızı tercih etmiştir. Daha önce hava ile yaptıkları işlemde hem ürünler hem işletme sağlığı açısından olumsuzluklar vakum makinesi kullanımında sona ermiştir.

İbs Metal - Dudullu tesislerindeki elektrostatik toz boya kabinlerindeki tozların vakumu için taurus 505 multi siklon model ürünümüzü kullanmaktadır.  Ayrıca tozboya fırınlarının temizliği için 25 metre hortum uzunluğuna çıkabilmektedir. Makineyi taşımadan uzun hortumla erişilmesi güç yerlerde temizlik yapabilmektedirler.

Tempa Pano - Gebze fabrikasında özellikle sık renk değişimi yaptığı için mümkün olan en kısa sürede temizlik işlemini bitirmesi gerekir. Kabin ve fırın için temizliği için hortum boyu yekpare 20-25 metreye ulaşabilen taurus 505 siklonlu sanayi tipi süpürgemizi yıllardan beri başarı ile kullanmaktadır.
Statik Toz Boya Süpürgesi
A01 – Statik Toz Boya Süpürgesi
A03 - Toz Boya Kabin Temizliği
A03 – Toz Boya Kabin Temizliği
Aygaz Atex Profesyonel Tip Süpürgeler
Aygaz Atex Profesyonel Tip Süpürgeler
A11- Çimento Tozu
A11- Çimento Tozu
A11 - Candy Group Hoover Beyaz Eşya
A11 – Candy Group Hoover Beyaz Eşya
A05 - NYN Ahşap Askı
A05 – NYN Ahşap Askı