Seramik Vitrifiye

Seramik Vitrifiye

Elginkan Grubuna ait ECA Serel firmasının Manisa'daki Organize Sanayi'de bulunan vitrifiye üretim fabrikasında seramik ile alçı toz ve kalıntılarını ürün pişmek üzere fırına girmeden önce vakumlanması için hepa filtreli Taurus model 3 ad. ürünümüzü 2005 yılından beri aktif olarak kullanmaktadır.

Zonguldak'ta bulunan Çanakçılar Seramik fabrikasında sektörde kullanılan hammaddenin çok ince ve yapışkan tozlar olması sebebiyle, GÜÇLÜ FİLTRE sistemli vakumların kullanılması çok doğru bir tercih olmaktadır. CREAVİT firması kalıpların ve genel işletme temizliği yapmak için MAMUT 700 serisi JETPULSE ( PATLAÇ ) modellerimizi tercih etmiş ve başarılı bir şekilde kullanmaktadır

İdevit seramik İstanbul'daki fabrikasında kalıpların ve fırınların temizliğinde kullanmak için tercih ettiği makinalarımızı başarılı bir şekilde kullanmaktadır. Ayrıca işletmede vakum ile ilgili tüm ihtiyaçlarında kullanmaktadır.

Kütahya porselen bir çok bölümünde zeminlerinin temizlenmesi noktasında binicili yer yıkama makinalarımızı başarılı bir şekilde kullanmaktadır. Ayrıca İNCE ve YAPIŞKAN tozların toplanmasında kullanmak üzere güçlü filtre sistemli vakumlar tercih etmiştir.

Turan Seramik firması Ordu'da bulunan fabrikası için ilki 2013 yılında olmak üzere toplam 3 ad. Taurus model makinamızdan almıştır.

Ece banyo seramik firması Çorum'da bulunan fabrikası için Taurus model makinamızı tercih etmiştir.
A17 - Çimento Tozu Siklon Süpürgesi
A17 – Çimento Tozu Siklon Süpürgesi
A03 - Creavit Seramik
A03 – Creavit Seramik
Karbosan
Karbosan
A13 - Kütahya Seramik