HazanHazan Cleanfix

Plastik Sanayisi

Plastik sektöründe faaliyet gösteren Özlider Plastik, Söğüt Plastik, Termopol Plastik, Umko Plastik, Selsan Plastik, Polyone Teknopolimer ve daha birçok firma temizlik makinası ihtiyaçlarını firmamız ürünlerinden temin etmişlerdir.Özlider Plastik Gürpınar Beylikdüzü fabrikasında zemin temizliğinde kullanmak üzere kablolu yer silme makinası RA 431E model ürünümüzü kullanmaktadır. Ayrıca fabrika ortam temizliği için de Taurus 505 model endüstriyel elektrik süpürgemizi kullanmaktadır.

Söğüt Plastik SPK Boru - Dudullu fabrikasında yer temizliği için HRA 550E model elektrik kablolu yer silme makinemizi tercih etmiştir.

Termopol Plastik - Silivri üretim tesisinde plastik hammade ve plastik masterbatch üretimi yaparken ortama yayılan çok ince ve yapışkan tozların ( un'a benzer türde) yerlerden, elektronik kumanda panolarından, makine üstlerinden temizlenmesi için taurus siklon sistemli vakum makinemizi tercih etmiştir.

Poly One Teknopolimer - fabrikasında masterbatch üretimi yaparken oluşan ince tozların vakumu için siklon sistemli makinelerimizi tercih etmiştir.

Umko Plastik - Gebze fabrikasında yer temizliği için HRA 431 model yer silme makinemizi tercih etmiştir.

Selsan Plastik - Gaziantep üretim fabrikası zeminlerinin temizliği için RA 431B kablosuz zemin silme makinemizi tercih etmiştir.

Yıldız Color - Esenyurt fabrikasında ince plastik tozlarının vakumu için Amsterdam Siklon model ürünümüzü tercih etmiştir.