Plastik Sanayisi

Plastik Sanayisi

Termopol Plastik - Silivri üretim tesisinde plastik hammade ve plastik masterbatch üretimi yaparken ortama yayılan çok ince ve yapışkan tozların ( un'a benzer türde) yerlerden, elektronik kumanda panolarından, makine üstlerinden temizlenmesi için taurus siklon sistemli vakum makinemizi tercih etmiştir.

Yıldız Color - Esenyurt fabrikasında ince plastik tozlarının vakumu için Amsterdam Siklon model ürünümüzü tercih etmiştir.

Poly One  firması masterbatch üretimi yaparken oluşan ince tozların vakumu için siklon sistemli makinelerimizi tercih etmiştir.

Uluslararası faaliyet gösteren Gurbetçiler Plastik üretmiş olduğu plastik ürünlerinin hammaddesi granül halinde iken hem enjeksiyon makinası temizliği hem de tankların vakumlanarak geri boşaltılması için kullanmış olduğu haznesine çöp poşeti koyulabilen TAURUS 605 model makinamızı tercih etmişlerdir.

Kablo makarası üretiminde hammadde olan plastik granüllerin vakumlanması dökülenlerin toplanması için TAURUS model makinamızın alımını gerçekleştirmişlerdir.

Özlider Plastik Gürpınar Beylikdüzü fabrikasında zemin temizliğinde kullanmak üzere kablolu yer silme makinası RA 431E model ürünümüzü kullanmaktadır. Ayrıca fabrika ortam temizliği için de Taurus 505 model endüstriyel elektrik süpürgemizi kullanmaktadır.

Söğüt Plastik SPK Boru - Dudullu fabrikasında yer temizliği için HRA 550E model elektrik kablolu yer silme makinemizi tercih etmiştir.

Umko Plastik - Gebze fabrikasında yer temizliği için Cleanfix RA 431 model yer silme makinemizi tercih etmiştir.

Selsan Plastik - Gaziantep üretim fabrikası zeminlerinin temizliği için RA 431B kablosuz zemin silme makinemizi tercih etmiştir.

Mesan Plastik Silivri fabrikasında zeminlerinin yıkanması için CLEANFİX RA 505 model yer yıkama makinasını tercih etmiştir. Ayrıca plastik hammaddesi vakumunda 3 adet AMSTERDAM 633 modelini kullanmaktadır.

Fıratpen ana üretici bayisi olan Hakikat Yapı firması pvc pencere, kapı gibi ürünlerin üretimini yaparken oluşan plastik talaşlarının toplanması için hortum çapı D.90mm olan Amsterdam 633 modelimizi tercih etmiştir.
A13 - Termopol Plastik Masterbatch Tozu
A13 – Termopol Plastik Masterbatch Tozu
A13 - İnce Plastik Toz Masterbatch
A13 – İnce Plastik Toz Masterbatch
Fıratpen Plastik Pencere Üreticisi
Fıratpen Plastik Pencere Üreticisi
Kapsan Euroflex
Kapsan Euroflex
A11 - Karebant
A11 – Karebant
A01 - Kapsan Euroflex
A01 – Kapsan Euroflex
Hemen İletişime Geç