HazanHazan Cleanfix

Metal İşleme CNC Tezgahları

CNC metal işleme tezgahlarını kullanan firmalardan olan Bimed Metal, Arçelik Çayırova, Alka Metal, Erkalıp Bursa, EAE aydınlatma, Tinkap Metal ve daha birçok firma CNC tezgahlarındaki bor yağı, kesme sıvıları ve metal çağakların emdirilemsinde Amsterdam Oil veya Taurus Oıl serisi vakum makinelerimizi tercih etmişlerdir.Bimed Metal - Beylikdüzü tesislerinde paslanmaz metal ve pirinç malzeme işlemektedir. Bu tür farklı ve kıymetli metallerin işlenmesinde tezgah temizliği uzun zaman almaktadır. Taurus oil makinası sayesinde tezgahlarda bulunan bor yağı, kesme yağları ve metal çapaklar vakumlanarak makine haznesine toplanmaktadır. Haznede bulunan seperatör vasıtası ile sıvı yağlar ile metal talaşlar birbirinden ayrılmaktadır.

Arçelik - Çayırova tesislerinde kullandığı metal işleme tezgahlarındaki yağ ve çapakları vakumlayarak toplamak için oil serimizi tercih etmiştir.

Alka Metal - Gebze üretim yerinde otoyol kenarlarında bulunan metal bariyerlerin imalatı sırasında üretim makinalarında bulunan soğutma yağlarını ve soğuk şekillendirme yani ovalama sonucu ortaya çıkan metal tozlarını aynı anma emmek için taurus oil serimizi tercih etmiştir.

EAE Aydınlatma - İstanbul üretim yerinde üretim tezgahlarında oluşan metal çapakların vakumu işlemi için Taurus 605 model makinamızı tercih etmiştir.

Erkalıp - Bursa üretim tesislerindeki kalıp işleme tezgahlarında oluşan metal çapak ve partiküllerin emişi için firmamız ürünlerini tercih etmiştir.

Hüner Kriko - Bursa fabrikasındaki tezgahlarında işlenen kalıplarda oluşan alüminyum metal çapakların toplanması için firmamız endüstriyel süpürgesini tercih etmiştir.