Kamu Kuruluşları

Kamu Kuruluşları

Konya'da bulunan ve NATO bünyesinde faaliyet gösteren NATO üssünde İsviçre'de Cleanfix tarafından üretilmiş olan RA 900B model sürücülü model makinamız kullanılmaktadır.

Ankara'da bulunan Gazi Fişek Fabrikası pirinç malzemeden imal edilen mermi kovanlarının işlenmesi esnasında oluşan çapakların vakumu için Taurus model makinalarımızı tercih etmiştir.

Kuleli askeri lisesi kendi bünyesinde kullanmak üzere 5 ad. Cleanfix RA 431E model makinamızı tercih etmiştir.

Gaziantep'te bulunan İsviçre ve USA merkezli IOM - International Organization for Migration ( Uluslararası Göç Örgütü) Cleanfix RA 900B model sürücülü yer yıkama makinamızı tercih etmiştir.

TİGEM - Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Ankara'da bulunan yerleşkesinde dış mekanların temizlik işlerinde kullanmak üzere PB 106 model makinamızı tercih etmiştir.

Eti Maden Bandırma Balıkesir fabrikasındaki Bor İşleme tesislerinde  kullanmak üzere Mamut model makinalarımızı tercih etmiştir.

Tüvasaş Adapazarı fabrikasında tren vagonlarının boya raspalama işleme, kaynak ve zımparalama süreci, genel olarak bakım ve yenileme işlemlerinde oluşan tozların toplanması için büyük ŞİŞME TEKER sistemli Taurus model vakumlu yer süpürgesi ürünümüzden 3 ad. kullanılmaktadır.  Şişme teker sayesinde tren raylarının üzerinden geçerken büyük kolaylık sağlamaktadır

Tüdemsaş Sivas tesislerinde tren vagonlarına ait volanların kumlama işlemesi sonrası oluşan tozların ve yerler dökülen metal gritlerin toplanmasında kullanılmaktadır. Boyama işlemi öncesi, boyanacak yüzey üzerinde toz olması halinde boya kalitesi bozulmaktadır. Etraftaki tozların vakumlu süpürge ile toplanması boya yapılmadan önce önem arz eder. Kumlamadaki metal gritler de aynı şekilde yerden toplanıp tekrar kullanılmaktadır. Tüdemsaş firmasında Taurus 607 model seperatör sistemli endüstriyel elektrik süpürgesi mevcuttur

Karabük Üniversitesi bina ve tesis bakım ve temizlik işlemlerinde kullanmak üzere Cleanfix RA 505 IBC model makinamızı tercih etmiştir.

YTU Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa İstanbul'da bulunan  bina ve tesis bakım ve temizlik işlemlerinde kullanmak üzere 2 ad. Cleanfix RA 505IBC model makinamızı tercih etmiştir

Mimar Sinan Üniversitesi Fındıklı İstanbul yerleşkesinde kullanmak üzere Clenafix RA431E model makinamızı tercih etmiştir.

Erzurum Atatürk Üniversitesi yerleşkesinde kullanmak üzere Cleanfix RA431B ve RA 505IBC model makinalarımızı tercih etmiştir

İsbak A.Ş. Kağıthane tesislerinde zeminlerin bakımı için ihtiyaç duyduğu yer temizlik makinesini firmamızdan temin etmiştir.

Ankara Halk Ekmek Macunköy Gimat ekmek üretim fabrikasında, ekmek pişirme fırınlarında dökülen ekmek kırıntılarının süpürülmesinde, depolama ve diğer kısımlarda yerlere dökülen unların emişinde Taurus siklon model vakumlu süpürgemizi kullanmaktadır.

Sağlık A.Ş. çevre ilaçlama tesislerinde bulunan araçların yıkanması için 6 ad. S. Compact yüksek basınçlı araba yıkama makinesi ve süpürge ihtiyacı olarak da 6 ad. monofaz süpürgelerimizden temin etmiştir.

İSKİ Ömerli tesisleri,  İstanbul su ve kanalizasyon işletmesinin Ömerli su havzası arıtma tesislerindeki metal filtre kısımlarının bakımı ve yıkanması için basınçlı su tabancalı makina ihtiyacından firmamızın S. Compact model soğuk su ürününden 2 ad. tercih etmiştir.

Çayırova Belediyesi, ilçe belediye binasının mermer ve granit zeminlerinin yıkanması ve temizliği için yerli üretim olan HRA 450E model ürünümüzü kullanmaktadırlar.

Belediye binası içinin zemin yıkama ve yer bakımı amacı ile alakalı yerli üretim olan HRA 550 E model makinamızı kullanmaktadırlar.

Tigem Tarım İşletmeleri
Tigem Tarım İşletmeleri
İsbak İBB
İsbak İBB
Karabük Üniversitesi
Karabük Üniversitesi
A11 - Uluslararası Göç Örgütü
A11 – Uluslararası Göç Örgütü
ETİ MADEN İŞLETMELERİ
ETİ MADEN İŞLETMELERİ
Yıldız Teknik Üniversitesi
Yıldız Teknik Üniversitesi
B17 - MTA ÇİFT ÇIKIŞ
B17 – MTA ÇİFT ÇIKIŞ
A01 - Metal Talaş Vakumu
A01 – Metal Talaş Vakumu