HazanHazan Cleanfix

Kamu Kuruluşları

Kamu sektörü kuruluşlarından olan büyükşehir veya ilçe belediyeleri arasında yer alan İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşlarından İsbak a.ş., Sağlık a.ş., İski Ömerli, Çayırova Belediyesi bunlara ilaveten Ankara Halk Ekmek ve daha birçok belediye temizlik hizmetleri konusunda taşeron firmalardan ziyade kendi bünyesinde bulundurduğu bazı noktalar için gerekli olan temizlik makineleri ihtiyaçlarını firmamızdan karşılamışlardır.

Kuleli Askeri Lisesi, Karabük Üniversitesi, Erzurum Atatürk Üniversitesi, Mimar Sinan Üniversitesi firmamız ürünlerini tercih eden iğer kamu kuruluşları arasında yer almaktadır.İsbak A.Ş. Kağıthane tesislerinde zeminlerin bakımı için ihtiyaç duyduğu yer temizlik makinesini firmamızdan temin etmiştir.

Sağlık A.Ş. çevre ilaçlama tesislerinde bulunan araçların yıkanması için 6 ad. S. Compact yüksek basınçlı araba yıkama makinesi ve süpürge ihtiyacı olarak da 6 ad. monofaz süpürgelerimizden temin etmiştir.

İski Ömerli tesisleri, İstanbul su ve kanalizasyon işletmesinin ömerli su havzası arıtma tesislerindeki metal filtre kısımlarının bakımı ve yıkanması için basınçlı su tabancalı makina ihtiyacından firmamızın S. Compact model soğuk su ürününden 2 ad. tercih etmiştir.

Çayırova Belediyesi, ilçe belediye binasının mermer ve granit zeminlerinin yıkanması ve temizliği için yerli üretim olan HRA 450E model ürünümüzü kullanmaktadırlar.

Ankara Halk Ekmek Macunköy Gimat ekmek üretim fabrikasında, ekmek bişirme fırınlarında dökülen ekmek kırıntılarının süpürülmesinde, depolama ve diğer kısımlarda yerlere dökülen unların emişinde Taurus siklon model vakumlu süpürgemizi kullanmaktadır.