İnşaat

İnşaat

Mesa Mesken İnşaat firması Tüpraş İzmit tesisleri, İstanbul Çınarlı Bahçe Konutları gibi şantiyelerinde kullanmak için sanayi tipi vakumlu süpürgelerimizi tercih etmiştir.

Varyap İnşaat faaliyette bulunduğu birçok şantiyede Hazan ürünlerini kalite ve hizmet faktöründen dolayı tercih etmiştir. İstanbul Avrupa Yakası Adalet Sarayı - Çağlayan,  Meridien Konutları  - Ataşehir gibi büyük projelerinde kullanmak üzere S.Compact model soğuk su yüksek basınçlı yıkama makinasını hafriyat kamyonlarının teker temizliğinde, Amsterdam 533 Siklon model endüstriyel süpürgemizi konut projelerindeki bina ve daire için temizliklerinde kullanmıştır. Çimento bazlı, kireç veya alçı türü süpürge filtreleri için sıkıntı olacak tozların vakumlanmasında toz torbasız siklon sistem emiş süpürgemizi tercih etmiştir.

Artaş İnşaat Avrupa Konutları - İstanbul şantiyesinde kullanmak üzere yüksek basınçlı yıkama makinası ürünlerimizi tercih etmiştir.

Görhan İnşaat İstanbul Yeşilvadi Kiptaş Konutları - Ümraniye şantiyesindeki daire için ahşap montaj işçiliklerinde oluşan tozların vakumlanması için kömürlü tip motorları olan sanayi tipi süpürgelerimizi tercih etmiştir.

Gemikaya İnşaat Azerbaycan ve Nahçıvan şantiyelerinde kullanmak üzere ihtiyacı olan tüm temizlik makinelerini firmamızdan temin etmektedir.

Demars İnşaat, Çevre Mühendislik, Bilgi İnşaat, Alo Tesisat gibi firmaları ise taahhüt projelerini yüklendikleri okul inşaatlarında kullanmak üzere kendi ürettiğimiz veya İsviçre'den ithal ettiğimiz zemin temizleme makinelerimizi tercih etmişlerdir.

Betek Filli  Boya – Gebze ve Kayseri tesislerindeki yapı kimyasalları üretim sahasında kullanmak için jetpals sistem kendinden otomatik filtre temizlemeli 2 adet Mamut 705 modelimizi tercih etmişlerdir

Polisan Kansai Boya Dilovası’ndaki üretim tesislerinde ÇİMENTO BAZLI TOZLARIN toplanması konusunda ihtiyaç duyduğu vakum makinasını filtre sistemi güçlü olan MAMUT 705  JETPULSE vakumlardan yana kullanmış ve başarılı bir şekilde kullanmaktadır

Nuh Çimento - Hereke fabrikası üretim sahasında bulunan gaz beton tesislerindeki fırınların, taşıma raylarının ve üretim hatlarının etrafının süpürme işleminde kullanmak üzere firmamızdan üç fazlı vakum makinesi olarak Taurus 605 modelimizi tercih etmiştir.

Bastaş Çimento - Ankara fabrikası üretim aşamasında oluşan çimentoların vakumu için araç üstü ağır sanayi vakum makinalarımızı tercih etmiştir.

Kalekim - Isparta fabrikasında Çimentaş firması gibi laboratuar temizliğinde kullanmak amaçlı almışlardır.

Kalekim - Yozgat tesislerinde ise üretim sahasında kullanmak için trifaze asenkron motorlu siklon vakumlu Taurus modelimizi tercih etmişlerdir.

Çimentaş İzmir Çimento - Edirne fabrikasında bulunan laboratuvar çalışmalarında oluşan tozuma probleminin çözümü için tek fazlı süpürge modellerimizden Amsterdam Siklon tip süpürgemizden 2 ad.  tercih etmişlerdir.

Akçansa Büyükçekmece tesislerinde çimento bazlı tozların işletmeden toplanması ve temizlenmesi konusunda OTOMATİK FİLTRE TEMİZLEME sistemli Amsterdam 733 jetpulse tercih etmiştir.

Fibrobeton Sultanbeyli adresindeki işletmesinde, üretmiş oldukları ürünlerin taşlamadan çıkan beton tozlarının işletmeden arındırılması konusunda TAURUS 505 MULTİ SİKLON modelini tercih etmiştir.

Wagner Boya - Kıraç Beylikdüzü fabrikası üretim alanındaki tozumayı bertaraf etmek için çimento tozu gibi ince ve yapışkan tozlar için özel olarak üretilmiş siklon sistemli makinemizi tercih etmiştir. Süpürme işleminin mümkün olan en kısa sürede yapılabilmesi için her biri 7,5 mt boyunda olan çift çıkış hortum sistemi kullanılmıştır.

Braas Çatı Sistemleri Gebze fabrikalarında üretimden kaynaklı kiremit toz ve parçalarının toplanmasında Taurus modelini tercih etmiştir.

Delta Tuğla Düzce fabrikasında işletmenin genel vakum ihtiyacı, tuğla parçalarının ve tuğla tozlarının vakumlanması konusunu Taurus 608 modelini kullanmaktadır.

Gürdağlar Tuğla Kıbrıs tesislerinde fırından çıkan tuğlaların tozlardan arındırılması konusunda vakum gücü yüksek ve güçlü filtre sistemine sahip MAMUT serisi modelleri tercih etmiştir.

Mega Çelik Yapı firması Çerkezköy - Çorlu mevkiinde bulunan çelik konstrüksiyon imalat fabrikalarındaki kaynak ve taşlama tozlarının vakumlanması, kumlama sonrası parça temizliği, yaş boya öncesi metal profil parçaların üzerindeki tozların emdirilmesi için endüstriyel vakum cihazları olarak firmamızın Taurus 605 serisi ürünlerini tercih etmişlerdir.

Taykon Çelik İzmir firması fabrikasında üretimden kaynaklanan taş motorundan çıkan metal tozlarının, kaynak elektrod parçalarının, kumlama tesisindeki metal gridlerden oluşan tozların vakumlanmasında kullanmak üzere emniyet kartuş filtreli modelimiz olan Tarus 606 serisi ürünümüzü kullanmaktadır.

İzocam Gebze üretim tesislerinde üretmiş oldukları yalıtım malzemelerinin ve tozlarının toplanması konusunda 50mm ve 90 mm giriş çaplarına sahip toplamda 5ad.  TAURUS 608 ve Mamut 705 modellerinden farklı birimleri için tercih etmiştir.

Günümüzde hızla gelişen eski veya yeni beton zeminlerin parlatılması işlemesi esnasında aşırı miktarda öğütülmüş beton tozu çıkmaktadır. Proses sırasında bu tozların aynı anda vakumlanması işlemi makinalarımızca yapılmaktadır.

A09-Brass Kremit Fabrikası
A09-Brass Kremit Fabrikası
Serfloor Atex Profesyonel Süpürge
Serfloor Atex Profesyonel Süpürge
A07 - Grundfos Pompa
A07 – Grundfos Pompa
A05 - Polisan Boya Sanayi Tip Süpürge
A05 – Polisan Boya Sanayi Tip Süpürge
A01 - Betek Filli Boya Sanayi Tip Elektrik Süpürgesi
A01 – Betek Filli Boya Sanayi Tip Elektrik Süpürgesi
Mesa Mesken İnşaat Süpürgesi
Mesa Mesken İnşaat Süpürgesi
A03 - Akçansa Çimento
A03 – Akçansa Çimento
Beton Parlatma Vakum Makinası
Beton Parlatma Vakum Makinası
Karbosan Zımpara Taşları
Karbosan Zımpara Taşları
B10-Delta Tuğla
B10-Delta Tuğla
A12-İZOCAM
A12-İZOCAM
Varyap İnşaat
Varyap İnşaat
Gap İnşaat
Gap İnşaat
A09-Brass Kremit Fabrikası
A09-Brass Kremit Fabrikası
B10-Delta Tuğla
B10-Delta Tuğla
A12-İZOCAM
A12-İZOCAM
SB DRG40 Çimento Fabrikası Seyyar Yüksek Vakum
SB DRG40 Çimento Fabrikası Seyyar Yüksek Vakum
A07 - Kastamonu Ağaç Entegre Hayat Holding
A07 – Kastamonu Ağaç Entegre Hayat Holding
A15 - İzolasyon Malzeme Vakumu
A15 – İzolasyon Malzeme Vakumu
B21 - Nuh Çimento Yer Süpürme
B21 – Nuh Çimento
A18 - Toz ve Sıvı Emişi Separatör Sistemli
A18 – Toz ve Sıvı Emişi Seperatör Sistemli