İlaç ve Kimya Sanayisi

İlaç ve Kimya Sanayisi

Doğan Kimya Çerkezköy fabrikasında üretimden dolayı oluşan KİMYASAL TOZLARIN vakumunda ve işletmenin genel temizliğinde TAURUS 605 modelini kullanmaktadır.

Aydın ilimizde yer alan Uğur Selüloz USK Kimya Sanayi fabrikası Uğur Grup bünyesinde selüloz üretiminde üretim kaynaklı KİMYASAL TOZLARININ toplanması konusunda MAMUT 705 modelini tercih etmiştir. Hem açık hem kapalı alanların temizliği için PB 120 DİZEL süpürücü modelini kullanmaktadır.

Osel İlaç Beykoz üretim merkezlerinde işletme zemin temizliğinde RA 500B binicili yer yıkama makinası kullanmaktadır. Depolarının ve ambalajlı ürünlerin üzerinde oluşan toz tabakasının temizlenmesi için vakum makinası olarak taurus 605 modelini kullanmaktadır.

Nobel İlaç Ulkar Kimya Çerkezköy fabrikasında patenti ve üretimi firmamıza ait olan Amsterdam siklon model makinamızı tercih etmişlerdir.

Ali Raif İlaç İkitelli tesislerinde İLAÇ TOZU vakumunda kullanmak üzere beyaz seri vakum tercihini firmamızdan yana kullanmıştır.

Feget İdol İlaç Topkapı fabrikasında vakum ihtiyacında Amsterdam siklon model sanayi tipi elektrik süpürgesi makinamızı tercih etmişlerdir.

Merkez İlaç Çekmeköy tesislerinde zemin temizleme makinesi olarak RA 430 model üretim yeri İsviçre olan ürünümüzü kullanmaktadır.
A01-Lara Kozmetik Mermer
A01-Lara Kozmetik Mermer
Lider Kozmetik
Lider Kozmetik
ÇUKUROVA KİMYA MANİSA
ÇUKUROVA KİMYA MANİSA
A03-Lara Kozmetik Epoksi
A03-Lara Kozmetik Epoksi
A07 - Yer Süpürme Sng Kimya
A07 – Yer Süpürme Sng Kimya