HazanHazan Cleanfix

İnşaat

İnşaat sektörünün lider firmalarınden olan Varyap İnşaat, Mesa Mesken İnşaat, Artaş İnşaat Avrupa Konutları, Brass Çatı Sistemleri, Görhan İnşaat, Avrasya Metro Grubu, Gemiyaka İnşaat, Demars İnşaat, Çevre Mühendislik, Promim Mimarlık, Selcen Mimarlık ve daha birçok firma şantiyelerinde kullanmak üzere firmamızın ürünlerini tercih etmişlerdir.

Varyap İnşaat faaliyette bulunduğu birçok şantiyede Hazan ürünlerini kalite ve hizmet faktöründen dolayı tercih etmiştir. İstanbul Avrupa Yakası Adalet Sarayı - Çağlayan, Meridien Konutları - Ataşehir gibi büyük projelerinde kullanmak üzere S.Compact model soğuk su yüksek basınçlı yıkama makinasını hafriyat kamyonlarının teker temizliğinde, Amsterdam 533 Siklon model endüstriyel süpürgemizi konut projelerindeki bina ve daire için temizliklerinde kullanmıştır. Çimento bazlı, kireç veya alçı türü süpürge filtreleri için sıkıntı olacak tozların vakumlanmasınsa toz torbasız siklon sistem emiş süpürgemizi tercih etmiştir.

Artaş İnşaat Avrupa Konutları - İstanbul şantiyesinde kullanmak üzere yüksek basınçlı yıkama makinası ürünlerimizi tercih etmiştir.

Braas Monier Çatı Sistemleri - Gebze tesislerinde kullanmak üzere sanayi tipi süpürge konusunda firmamızı tercih etmiştir.

Mesa Mesken İnşaat Çınarlı Bahçe Tuzla Konutları - İstanbul şantiyesinde kullanmak için sanayi tipi vakumlu süpürgelerimizi tecih etmiştir.

Görhan İnşaat Yeşilvadi Kiptaş Konutları - Ümraniye şantiyesindeki daire için ahşap montaj işçiliklerinde oluşan tozların vakumlanması için kömürlü tip motorları olan sanayi tipi süpürgelerimizi tecih etmiştir.

Gemikaya İnşaat Azerbaycan ve Nahçıvan şantiyelerinde kullanmak üzere ihtiyacı olan temizlik makinelerini firmamızdan temin etmektedir.

Avrasya Metro Grubu Kadıköy - Kartal Metro Hattı şantiyesinde personel yatakhanelerinin ve çevre temizliğinde kullanmak üzere sırt tipi süpürgelerimizi tercih etmiştir.

Promim Mimarlık Şehrizar Konakları - Altunizade şantiyesindeki dekorasyon projelerinde oluşan tozların toplanması sanayi tip vakum makinamızı tercih etmiştir.

Demars İnşaat, Çevre Mühendislik, Bilgi İnşaat, Alo Tesisat gibi firmaları ise taahhüt projelerini yüklendikleri okul inşaatlarında kullanmak üzere kendi ürettiğimiz veya İsviçre'den ithal ettiğimiz zemin temizleme makinelerimizi tercih etmişlerdir.

Çimento ve Yapı Kimyasalları sektörünün öncü kuruluşlarından olan Nuh Çimento, Kalekim, Çimentaş İzmir Çimento, Yibitaş Lafarge Cimpor Çimento, Fibrobeton, Akçalı Wagner ve daha birçok firma üretim hatlarında, laboratuvarlarda, pano ve tesislerin temizliğinde firmamız makinalarını tercih etmişlerdir.

Nuh Çimento - Hereke fabrikası üretim sahasında bulunan gaz beton tesislerindeki fırınların, taşıma raylarının ve üretim hatlarının etrafının süpürme işleminde kullanmak üzere firmamızdan üç fazlı vakum makinesi olarak Taurus 605 modelimizi tercih etmiştir.

Wagner Boya - Kıraç Beylikdüzü fabrikası üretim alanındaki tozumayı berteraf etmek için çimento tozu gibi ince ve yapışkan tozlar için özel olarak üretilmiş siklon sistemli makinemizi tercih etmiştir. Süpürme işleminin mümkün olan en kısa sürede yapılabilmesi için herbiri 7,5 mt boyunda olan çift çıkış hortum sistemi kullanılmıştır.

Çimentaş İzmir Çimento - Edirne fabrikasında bulunan laboratuvar çalışmalarında oluşan tozuma probleminin çözümü için iki fazlı süpürge modellerimizden Amsterdam Siklon tip süpürgemizden 2 ad. tercih etmişlerdir.

Kalekim - Isparta fabrikasında Çimentaş firması gibi laboratuar temizliğinde kullanmak amaçlı almışlardır.

Kalekim - Yozgat tesislerinde ise üretim sahasında kullanmak için trifaz asenkron motorlu siklon vakumlu Taurus modelimizi tercih etmişlerdir.

Betek Filli Boya - Gebze tesislerindeki yapı kimyasalları üretim sahasında kullanmak için jet pals sistem kendinden otomatik filtre temizlemeli Mamut 705 modelimizi tercih etmişlerdir

Beton parlatma sektörünün öncü kuruluşlarından olan Atlas1 Yapı, Erkiz İnşaat, Miracle Door ve daha birçok firma endüstriyel vakumlu toz toplama makinalarımızı başarı ile kullanmaktadır.

Çelik kontrüksiyon imalatı sektörü kuruluşlarından olan Mega Çelik Yapı Çerkezköy, Taykon Çelik İzmir ve daha birçok firma tesislerinde kullanmak üzere temizlik makinaları konusunda firmamız ürünlerini tercih etmişlerdir.

Mega Çelik Yapı firması Çerkezköy - Çorlu mevkiinde bulunan çelik konstrüksiyon imalat fabrikalarındaki kaynak ve taşlama tozlarının vakumlanması, kumlama sonrası parça temizliği, yaş boya öncesi metal profil parçaların üzerindeki tozların emdirilmesi için endüstriyel vakum cihazları olarak firmamızın Taurus 605 serisi ürünlerini tercih etmişlerdir.

Taykon Çelik İzmir firması fabrikasında üretimden kaynaklanan taş motorundan çıkan metal tozlarının, kaynak elektrod parçalarının, kumlama tesisindeki metal gridlerden oluşan tozların vakumlanmasında kullanmak üzere emniyet kartuş filtreli modelimiz olan Tarus 606 serisi ürünümüzü kullanmaktadır.

Epoksi zeminlere alternatif olarak günümüzde hızla gelişen eski veya yeni beton zeminlerin parlatılması işlemesi esnasında aşırı miktarda öğütülmüş beton tozu çıkmaktadır. Proses sırasında bu tozların aynı anda vakumlanması işlemi makinalarımızca yapılmaktadır.

Atlas1 Yapı firması Hyundai Assan firmasının araba koltuğu üreten yan kuruluşu olan Assan Hanil fabrikasının zemin yenileme işleminde firmamızın vakum makinelerini tercih etmiştir. Atlas yapı firmasında 4 ad. taurus 605 model makinamız hizmet vermektedir.

Erkiz İnşaat Gaziantep firması zeminlerin yenilenmesi işlemi sırasında çıkan çimento tozlarını firmamızdan satın almış olduğu 2 adet taurus 605 model üç fazlı sanayi süpürgesi emniyet hepa filtreli model ile vakumlamaktadır.

Miracle Door Bursa firması da zeminlerin parlatılması ve revizyonu işlemlerinde Taurus 605 model endüstriyel süpürgemizi tercih eden firmalar arasındadır.