Gıda Endüstrisi

Gıda Endüstrisi

Fritoley Pepsico Kocaeli fabrikasında  ATEX yanıcı ve patlayıcı tozların toplanmasında kullanmak amacıyla vakum tercihini firmamızı tercih etmiştir.

Dr Oetker İzmir fabrikasında üretim makinasında vakum ihtiyacını karşılaması için Taurus 604 makinamızı kullanmaktadır.

Ülker Pladis Biskot Gıda şirketi Silivri'deki yerleşkesinde gofret imalatı hattının bakım ve hijyenini sağlamak için Taurus 404 model endüstriyel vakum makinamızdan 2 ad. ve Amsterdam 533 Siklon model süpürgemizden 2 ad. kullanmaktadır.

Soyyiğit Gıda Beylikdüzü tesislerinde hazır çorba ve diğer tür gıda üretim hatlarının toz probleminin giderilmesinde Taurus505 Siklon model sanayi tip asenkron motorlu trifaze süpürgemizi kullanmaktadır.

Doygun Gıda, Ankara Halk Ekmek, Unek Ekmek tesislerindeki ekmek üretim safhalarında oluşan un gibi tozların süpürülmesi için Taurus siklon model ürünümüzü tercih etmişlerdir. Yıldız bez filtre olmadan hepa filitre ve siklon ünitesi ile girdap oluşturup, tozun %95 alt haznede çökertilir. Yukarıya vakum ile zorlanan en ince tozlar ise 2 mikrona kadar tozu tutabilen hepa kartuş filitreler tarafından yakalanmaktadır.

Mantima Mantı Eren Gıda İstanbul tesislerinde hazır mantı  ve diğer tür gıda üretim hatlarının temizlik probleminin giderilmesinde Amsterdam 633 model sanayi tipi süpürgemizi ve yerlerin hijyen koşullarının devamı için Cleanfix RA431E model zemin temizlik otomat ürünümüzü tercih etmişlerdir.

Aykan Gıda Beylikdüzü tesislerindeki galeta unu üretim hatlarının vakum makinası ihtiyacında  Amsterdam 433 hepa filtreli model süpürgemizi tercih etmiştir.

Tekirdağ Un, Toru Un veya Bandırma Has Un, Kavukçu Grubu Ulaş Gıda, un fabrikası referanslarımızdan bazılarıdır. Un tozlarının vakumu için Amsterdam siklon model ürünümüzü ve idari alanların temizliği içinde RA 431 model zemin temizlik otomat ürünümüzü tercih etmişlerdir.

Arimpeks Gıda ise gıda kaplarının ( ayran, yoğurt gibi) üzerinde bulunan alüminyum folyolu kapakların üretimini gerçekleştirdiği fabrikasında RA 431 model zemin yıkama otomatı ürünümüzü kullanmaktadır.

Bim gibi zincir marketlere yüksek adette üretim yapma kapasitesine sahip olan İstanbul Sütlü Tatlılar firması Cleanfix RA 900 model makinamızı tercih etmiştir.

Koç Holding Düzey Pazarlama gıda firması Sarıgazi ve Yenibosna'daki tesislerinde Tat, Maret, Sek Süt, Kinder gibi bünyesinde bulundurduğu markaların ana dağıtım depolarının hijyen ve zemin temizliğinde kablolu ve akülü RA 431 model ürünlerimizden 2 ad. kullanmaktadır.

Kurukahveci Mehmet Efendi firması Dudullu organize sanayi bölgesinde yer alan Türk kahvesi üretim tesislerindeki mikserlerin ve diğer makinalarının temizlik ve hijyeni için Amsterdam 533 Siklon model sanayi tipi elektrik süpürgemizden 5 ad. kullanmaktadır.

Pepsico Kocaeli fabrikasında yanıcı ve patlayıcı tozların toplanmasında kullanmak amacıyla ATEX vakum tercihini firmamızdan yana kullanmıştır.

Mey - Yeni Rakı Şarköy tesislerindeki alkollü içecek üretim yerinde üzüm posalarının vakumlanmasında Taurus 605 model endüstriyel vakumlu elektrik süpürgemizi tercih etmiştir.

Efes Pilsen Konya ve İzmir tesislerinde kullanmak üzere arpa ve buğday tozlarının vakumu için ATEX model ürünlerimizden 2 ad. tercih etmiştir.

Tarbes Gıda - Bilecik bünyesinde de Amsterdam 533 siklon vakumlu süpürgemizi kullanmaktadır.
A01 - Aykan Gıda
A01 – Aykan Gıda
A15 - Un Tozu  Süpürgesi İHE
A15 – Un Tozu Süpürgesi İHE
A09-Mantima Mantı
A09-Mantima Mantı
A01 - İstanbul Sütlü Tatlılar
A01 – İstanbul Sütlü Tatlılar
A05 - Kar Ekmek Gıda Fabrikası
A05 – Kar Ekmek Gıda Fabrikası
Mantima Mantı Üretimi
Mantima Mantı Üretimi
EFES PİLSEN ATEX Z21
EFES PİLSEN ATEX Z21
A01 - Eren Et
A01 – Eren Et