HazanHazan Cleanfix

Gıda Endüstrisi

Gıda sektörünün öncü kuruluşlarından olan Kurukahveci Mehmet Efendi, Ülker Pladis Gıda, Koç Holding Düzey Pazarlama, Arimpeks Alüminyum, Soyyiğit Gıda, Doygun Gıda, Ankara Halk Ekmek, Tekirdağ Un, Toru Un veya Bandırma Has Un, Kavukçu Grubu Ulaş Gıda, Unek Ekmek ve daha birçok firma tesislerin temizliği ve toz boya tesislerinde kullanmak için patentli olan siklonlu vakumlama makinalarımızı tercih etmişlerdir.

Kurukahveci Mehmet Efendi firması Dudullu organize sanayi bölgesinde yer alan Türk kahvesi üretim tesislerindeki mikserlerin ve diğer makinalarının temizlik ve hijyeni için Amsterdam 533 Siklon model sanyai tipi elektrik süpürgemizden 5 ad. kullanmaktadır.

Ülker Pladis Biskot Gıda şirketi Silivri'de yerleşkeskinde gofret imalatı hattınız bakım ve hijyenini sağlamak için Taurus 404 model endüstriyel vakum makinamızdan 2 ad. ve Amsterdam 533 Siklon model süpürgemizden 2 ad. kullanmaktadır.

Koç Holding Düzey Pazarlama gıda firması Sarıgazi ve Yenibosna'daki; Tat,Maret,Sek Süt,Kinder gibi bünyesinde bulundurduğu markaların ana dağıtım depolarının hijyen ve zemin temizliğinde kablolu ve akülü RA 431 model ürünlerimizden 2 ad. kullanmaktadır.

Arimpeks Alüminyum ise gıda kaplarının ( ayran, yoğurt gibi) üzerinde bulunan alüminyum folyolu kapakların üretimini gerçekleştirdiği fabrikasında RA 431 model zemin yıkama otomatı ürünümüzü kullanmaktadır.

Soyyiğit Gıda Beylikdüzü tesislerinde hazır çorba ve diğer tür gıda üretim hatlarının toz probleminin giderilmesinde Taurus505 Siklon model sanayi tip asenkron motorlu trifaz süpürgemizi kullanmaktadır.

Doygun Gıda, Ankara Halk Ekmek, Unek Ekmek tesislerindeki ekmek üretim safhalarında oluşan un gibi tozların süpürülmesi için Taurus siklon model ürünümüzü tercih etmişlerdir. Yıldız bez filtre olmadan hepa filitre ve siklon ünitesi ile girdap oluşturup, tozun %95 alt haznede çökertilir. Yukarıya vakum ile zorlanan en ince tozlar ise 2 mikrona kadar tozu tutabilen hepa kartuş filitreler tarafından yakalanmaktadır.

Tekirdağ Un, Toru Un veya Bandırma Has Un, Kavukçu Grubu Ulaş Gıda, un fabrikası referanslarımızdan bazılarıdır. Un tozlarının vakumu için Amsterdam siklon model ürünümüzü ve idari alanların temizliği içinde RA 431 model zemin temizlik otomat ürünümüzü tercih etmişlerdir.

Mantima Mantı Gıda İstanbul tesislerinde hazır mantı ve diğer tür gıda üretim hatlarının temizlik probleminin giderilmesinde Amsterdam 633 model sanayi tipi süpürgemizi ve yerlerin hijyen koşullarının devamı için Cleanfix RA431E model zemin temizlik otomat ürünümüzü tercih etmişlerdir.

Aykan Gıda Beylikdüzü tesislerindeki galeta unu üretim hatlarının vakum makinası ihtiyacında Amsterdam 433 hepa filtreli model süpürgemizi tercih etmiştir.

İçecek sektöründe konusunda lider kuruluşlarından olan Mey-Yeni Rakı, Efes Pilsen, Tarbes Gıda İstanbul ve İzmir tesislerinde , Konya tesislerinde kullanmak üzere 2 ad HV240 model vakumlu çöp toplayıcı makinalarımız, yine Efes pilsen iştiraki olan Tarbes Gıda - Bilecik bünyesinde de Amsterdam 533 siklon vakumlu süpürgemizi kullanmaktadır.

Mey - Yeni Rakı Şarköy tesislerindeki alkollü içecek üretim yerinde üzüm posalarının vakumlanmasında Taurus 605 model endüstriyel vakumlu elektrik süpürgemizi tercih etmiştir.

Efes Pilsen - İstanbul ve İzmir fabrikasında genel amaçlı temizlik işlemlerinde kullanmak için toplam 4 ad. Taurus 505 siklon model tirfaze vakum makinamızı tercih etmiştir.

Tarbes Gıda Anadolu grubu - Konya tesislerinde kullanmak üzere 2 ad HV240 model vakumlu çöp toplayıcı makinalarımız, yine Efes pilsen iştiraki olan Tarbes Gıda - Bilecik bünyesinde de Amsterdam 533 siklon vakumlu süpürgemizi kullanmaktadır.

Tarım sektöründe faaliyet gösteren Ceylanpınar Tarım İşletmeleri -Urfa, Gözlü Tarım İşletmeleri - Konya iştirakleri, mahsullerin bir yerden başka bir yere transferi ve işletmenin tozlarının vakumlanması için Taurus serisi sanayi tipi vakum makinelerimizi tercih etmişlerdir.