Enerji ve Petrokimya Tesisleri

Enerji ve Petrokimya Tesisleri

Eren Enerji - Zonguldak tesislerinde elektrik ve şalt odalarının temizliği ile üretim sahası tozları vakumlanması için 7 ad. Amsterdam Siklon ve 2 ad. Taurus Siklon model sanayi tip asenkron motorlu süpürgelerimizi tercih etmişlerdir.

Atlas Enerji İskenderun fabrikasının genel temizliği için VAKUM GÜCÜ yüksek taurus 608 modelini tercih ederek kullanmaktadır. Bunun yanında PANO TEMİZLİĞİ için AMSTERDAM 433N Hepa filtreli modeli kullanmaktadır.

Masat Enerji - İstanbul firması hidroelektrik santrallerde kullanmak üzere Taurus Siklon model türbin fan tip endüstriyel süpürgemizi tercih etmiştir.

Star Enerji  Balıkesir üretim tesislerinde üretimden kaynaklı TOZ, ÇAPAK,TALAŞ vakumu için 4 adet trifaze elektrikle çalışan PATENTLİ MULTİ SİKLON modelini kullanmaktadır.

Başöz Enerji - Ankara tesislerinde kullanmak üzere Taurus 605 model trifaze süpürgemizi tercih etmiştir.

Tüpraş İzmir Aliağa tesislerinde her birinin kapalı alan büyüklüğü yaklaşık 15.000 m2 oluşan yedek parça ve ambar depolarının iç ve dış mekanlarının süpürülmesinde firmamızın akülü binicili süpürücüleri kullanılmaktadır.

Tüpraş Kocaeli ( İzmit ) rafinerisi içerisinde farklı bölümlerde kullanılmak üzere toz vakumu, metal çapaklar ve genel temizlik amacı ile 4 adet endüstriyel vakum alarak firmamızı tercih etmişlerdir.

GOSB - Gebze Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Aygaz tesislerine tozboya kabini temizliği ve üretilen tüplerin çapak temizliği amacı ile Ex-proof Atex belgeli ürün alımı gerçekleştirerek firmamızı tercih etmişlerdir.
Tüpraş Aliağa
Tüpraş Aliağa
Aygaz Atex Belgeli Elektrik Süpürgesi
Aygaz Atex Belgeli Elektrik Süpürgesi