Dökümhane

Dökümhane

Döküm sektöründeki en büyük sorunların başında DÖKÜM TOZU gelmektedir. Bu tozların en ideal toplanma yöntemi VAKUM SİSTEMLERİ olup, SİLVAN DÖKÜM firması işletmesindeki döküm tozlarının ve DÖKÜM KUMLARININ toplanmasında makinelerimizi başarılı bir şekilde kullanmaktadır.

Ankara’ da yer alan 1986 yılından beri faaliyet gösteren FAF DÖKÜM firması işletme içerisinde döküm tozları ve kumlarının vakumlanarak temizlenmesi amacı ile TAURUS 605 model makinamızı tercih etmiştir.

Döküm kalıplarındaki toz ve kumların toplanmasında, işletmenin genel temizliğinde kullanmak amacı ile firmamızı tercih eden döküm firmalarından birisidir.

Döküm sektörü olarak en başlıca yaşanan sorunlar döküm kumu ve döküm tozudur. Bu sorunun en sağlıklı çözüm yolu vakum makinası kullanmaktır. Bursa'daki Burdöksan firması bu sorunu TAURUS 605 modelini tercih ederek çözüm üretmiştir.

Körfez Döküm firması Kocaeli ilimizde bulunan işletmesinde kullanmak üzere PB115 model yer süpürme makinamızı tercih etmiştir.

an akü fabrikası üretim esnasında oluşan ve etrafa dağılan kurşun tozları ve diğer tozların toplanması için Taurus 505 Multi Siklon model makinamızı tercih etmiştir.

A07-Silvan Döküm
A07-Silvan Döküm
B05-Burdöksan Döküm Tozları
B05-Burdöksan Döküm Tozları
Körfez Döküm Kocaeli
Körfez Döküm Kocaeli
Dökümhane Elektrik Süpürgesi
A03 – Dökümhane Elektrik Süpürgesi
A01 - Yüksek Yere Kum Vakumu
A01 – Yüksek Yere Kum Vakumu
A01 - Mes Döküm Metal Çapaklar
A01 – Mes Döküm Metal Çapaklar
A03 - Döküm Kumu Vakumu
A03 – Döküm Kumu Vakumu