HazanHazan Cleanfix

Dökümhane

Dökümhane sektöründe yer alan kuruluşlar arasındaki Anadolu Döküm, Silvan Döküm, Mes Döküm ( Yılmaz Redüktör), Componenta Döküm ( Döktaş), İğrek Makina, Burdöksan Bursa ve daha birçok fabrika tesislerinin ve kalıpların temizliğinde kullanmak için üretimini yaptığımız sanayi tipi süpürgelerimizi tercih etmişlerdir.Silvan Döküm - Çayırova ve Kartal tesislerindeki dökümhanesinde yerlere dökülen kalıp vemaça kumlarının vakumlanmasında, kalıp içinde yer alan grafit tozların emişinde, fabrika içinde zeminde bulunan rayların arasındaki kumların çekilmesinde kullanmak üzere 2 ad. Taurus 606 model endüstriyel vakumlu toz süpürücümüzü tercih etmiştir.

Anadolu Döküm - Körfez İzmit fabrikasında maça kumu, kalıp kumu ve grafit tozlarının süpürülmesinde Taurus ve Amsterdam model ürünlerimizi kullanmaktadır.

Mes Döküm ( Yılmaz Redüktör) - Beylikdüzü üretim yerinde vakum makinası olarak emniyet hepa filtreli Taurus 605 model trifas vakumlu elektrikli süpürgemizi kullanmaktadır.

Componenta Döküm (Döktaş) - Bursa fabrikasındaki üretim tesislerinde bulunan trafo odaları, şalt odaları içindeki döküm tozlarının temizliğinde kullanmak üzere taşınması kolay ve pratik olan Amsterdam Siklon model endüstriyel süpürgemizi tercih etmiştir.

Nur Döküm - Bayrampaşa üretim yerinde kalıp temizliğinde basınçlı yıkama makinamız olan S. Compact modelimizi kullanmaktadır.

İğrek Makina Bursa üretim tesisindeki vakumlu süpürge makinası ihtiyacında emniyet hepa filtreli Taurus 605 model trifaze ürünümüzü kullanmaktadır.

Burdöksan Döküm Bursa üretim tesisindeki vakumlu elektrik süpürgesi ihtiyacında emniyet hepa filtreli Taurus 605 model trifaze ürünümüzü tercih etmiştir.

Lider Döküm İmes İstanbul üretim yerinin toz toplama probleminin çözümü için Taurua 605 model vakumlu süpürgemizi tercih etmiştir.