Demir Çelik Sektörü

Demir Çelik Sektörü

Kardemir AŞ. Karabük tesislerinde DEMİR tozu vakumunda BÜYÜK TEKER sistemli OTOMATİK filtre temizliği yapabilen MAMUT 708 model vakum makinasını tercih etmiştir. Buna bağlı olarak bünyesinde bulunan KARDÖKMAK firması da aynı sistemden temin ederek döküm tozu ve döküm kumlarını vakumunda kullanmaktadır.

Tat Metal - Zonguldak fabrikasında iç ve özellikle dış mekanların toz probleminin çözümünde sürücülü PB 170 model yer süpürme makinemizi tercih etmiştir. Ayrıca diğer birimlerinde kullanmak üzere, demir tozu ve tufal vakumu için TAURUS 600 serisi tercih ederek vakum ihtiyacını karşılamıştır.

Ağır Haddecilik - Gebze fabrikasındaki tesislerinde oluşan tufal tozlarının vakumlanması için Taurus 605 model endüstriyel tip süpürgelerimizi tercih etmiştir.

Erdemir Ereğli Demir Çelik - Zonguldak fabrikasındaki yassı sac üretim tesislerinde oluşan tufal tozlarının vakumlanması için Taurus 605 model endüstriyel süpürgelerimizi tercih etmiştir.

İçdaş Demir Çelik - Çanakkale tesislerindeki ambar ve depolama alanlarının zemin temizliğinde RA 431 model akülü yer temizlik otomatlarımızı tercih etmiştir.

İskenderun Demir Çelik - İskenderun tesislerinde demir tozu, sabun tozu ve tufal tozu karışımlarının emişinde absolut filitreli Taurus 606 serisi vakumlama süpürgelerimizi kullanmaktadır.

Çolakoğlu Metalurji Dilovası fabrikasında depolarının temizlenmesi için PB 106 BİNİCİLİ SÜPÜRÜCÜ, zeminlerin yıkanması için RA 505 İBC BATARYALI modelleri tercih etmiştir. Ayrıca haddeleme bölümü için vakum ihtiyacını TAURUS 608 modelinden yana kullanmıştır.

Kroman Çelik Gebze fabrikasında haddeleme bölümünde TUFAL ve DEMİR TOZU VAKUMU için TAURUS 608 modelini tercih etmiştir.

Diler Demir Çelik - Gebze fabrikasında basınçlı yıkama makinesi konusunda Super Compact model soğuk su yüksek basınçlı yıkama makinelerimizi kullanmaktadır.

Yazıcı Demir Çelik - İskenderun fabrikasında basınçlı yıkama makinesi konusunda S.Compact model soğuk su yüksek basınçlı yıkama makinelerimizi kullanmaktadır.

Kurtköy İstanbul tel çekme tesislerinde üretim makinalarında oluşan tufal tozu ve metal tozlarının toplanması için Aslanlı Tel firması endüstriyel vakum makinamızı tercih etmiştir.

Çelebi Demir Çelik firması Gebze Kocaeli konumunda yer alan tel çekme tesislerindeki üretim makinalarında oluşan tufal tozu, sabun tozu  ve metal tozlarının toplanması için endüstriyel vakum makinamızı tercih etmiştir.

Telsaş  firması Alibeyköy'de yer alan tel çekme tesislerinde üretim makinalarında oluşan tufal tozu ve metal tozlarının toplanması için endüstriyel vakum makinamızı tercih etmiştir.
A13-Tufal Tozu Aslanlı Tel
A13-Tufal Tozu Aslanlı Tel
A19- Zeki Çelebi Tel Çekme
A19- Zeki Çelebi Tel Çekme
B09-Kroman Çelik
B09-Kroman Çelik
B03-Ağır Haddecilik
B03-Ağır Haddecilik
Müsellimoğlu Ferforje
Müsellimoğlu Ferforje
Çolakoğlu Metalurji
Çolakoğlu Metalurji
Tan Torna
Tan Torna
PB 170 Tat Metal Çelik
PB 170 Tat Metal Çelik
PB115 Çuhadaroğlu Metal
PB115 Çuhadaroğlu Metal
Demir Çelik Tufal Demir Tozu Vakumu
Demir Çelik Tufal Demir Tozu Vakumu