HazanHazan Cleanfix

Çeşitli Sektörler


Çeşitli imalat sektörlerinin lider firmaları arasında yer alan Karbosan, Kale Kilit, Kama Teker, Memsan Mauser, Asray, Grundfos Pompa ve daha birçok farklı sektör firmaları üretim proseslerinin iyileştirilmesi amacıyla farklı uygulamalar için farklı model ürünlerimizi tercih etmişlerdir.

Elektronik sektöründe faaliyet gösteren Koyuncu Elektronik, Mavili Elektronik, Eldor Elektronik, Ünifil Elektronik, EkipElektronik ve daha birçok firma temizlik makinası ihtiyaçlarını firmamız ürünlerinden temin etmişlerdir.

Atık geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren Süreko Recydia firması Manisa Kula atık bertaraf ve geri kazanım tesislerinde bulunan fırın ve etraf tozlarının toplanmasında Taurus 605 model endüstriyel tip süpürgemizi tercih etmişlerdir. Rcydia firması Türkiye'de endüstriyel atıklar için sistemli ve düzenli depolama uygulaması yapma kabiliyetine sahip ilk özel iştiraktir

Altın ve kuyumculuk sektörünün lider firmalarından olan Midas Mioro Hediyelik Eşya, Favori Kuyumculuk, Altınbaş Mücevherat, İstor Kuyumculuk, Sezer Kuyumculuk ve daha birçok firma tesislerin temizliği ve ramat işlemi için altın tozlarının toplanmasında kullanmak için vakum makinelerimizi, zemin temizleme makinelerimizi ve şirket araçlarının yıkanmasında basınçlı yıkama makinesi modellerimizi tercih etmişlerdir.

Kale Kilit - Göngören adresinde bulunan merkez fabrikasında kilitlerin ucundaki anahtarların üretimi esnasında ortaya çıkan metal çapaklarını aynı anda vakumlaması için 5 ad. çift çıkışlı taurus 505 model sanayi elektriği ile çalışan trifaz süpürgelerimizi tercih etmiştir.

Karbosan Aşındırıcı Ürünler - Sefaköy fabrikasında üretim, hammadde ve depo alanlarının temizliği için akülü sürücülü model yer süpürme makinalarımızdan 2 ad. kullanmaktadır.

Kama Teker - Bağcılar teker üretim tesislerinde kullanmak üzere akülü sert zemin temizleme makinelerimizde olan RA 561B model ürünümüzü tercih etmiştir.

Memsan Mauser - Gebze bölgesindeki varil imalat fabrikasının iç ve dış mekanlarının süpürme işlemlerinde firmamızdan almış olduğu PB106 model akülü binicili süpürücü ürünümüzü kullanmaktadır.

İzvar Ambalaj - Pelitli Gebze bölgesindeki metal varil üretim fabrikasının özellikle yemekhane temizliğini RA 431 model zemin temizleme makinamız ile yapmaktadır.

Asray - Gebze asönsör rayları imalatını gerçekleştirdiği fabrikasındaki yerleri üretim hatlarının girintili çıkıntışı olmasından dolayı sanayi tipi süpürgemiz ile tozsuzlaştırabilmiştir.

Grundfos Pompa - Gebze tesislerinde kullanmak için binicili akülü yer temizleme makinelerimizden olan RA 535IBC model ürünümüzü tercih etmiştir.

Tuğra Makina - Kayseri serbest bölgedeki LPG yakıt tankı üretim tesislerinde Taurus 505 model makinalarımızı tercih etmiştir.

Yıldız Gaz Armatürleri - Hadımköy tesislerinde kullanmak için itmeli elektrikli zemin temizleme makinelerimizden olan HRA 550E model ürünümüzü tercih etmiştir.

Midas Mioro Hediyelik Eşya firması Bağcılar yerleşkesinde bulunan üretim tesislerinde yerlere dökülen ve üretim makinaları üzerinde oluşan altın tozlarının toplanıp ramata gönderilmesi için vakumlu süpürgelerimizi tercih etmişlerdir. Ayrıca şirket araçlarının yıkanması için basınçlı makina ürünlerimizden de temin etmişlerdir.

Favori Kuyumculuk firması Bağcılar tesislerinde üretim sırasında oluşan altın tozlarının süpürülmesi ve ramat işleminin uygulanması için sanayi tip emiş süpürgelerimizi tercih etmişlerdir.

Altınbaş Mücevherat - Beylikdüzü, İstor Kuyumculuk - Firuzköy, Sezer Kuyumculuk - İkitelli üretim tesislerindeki ramat süpürgesi ve zemin temizleme makinası ihtiyaçlarında firmamız ürünlerini tercih etmişlerdir.