Cam Endüstrisi

Cam Endüstrisi

Schott Cam - Çerkezköy üretim tesislerindeki vakum makinası ihtiyacını üretimini gerçekleştirdiğimiz sanayi tipi elektrikli süpürgelerimizden karşılamıştır.

Yorim Cam - Gebze fabrikasındaki cam kırıklarının ve ortam tozlarının temizliği için Taurus model ürünlerimizi tercih etmiştir.

Yıldız Cam – Dudullu ve Kocaeli tesislerinde zemin temizlik işlemleri için Cleanfix RA505 3 adet,  RA 900 B binicili  model bataryalı yer temizlik makinamızı ve cam kesim masalarının üzerinde ince tozların ve kırık camların toplanması için trifaze süpürgelerimizi kullanmaktadır.

Anadolu Cam - Kurtköy ve Gebze fabrikalarında zemin temizliğinde firmamızın RA431, RA 561, RA 505 ve RA 500 B binicili akülü paspas makinalarını tercih etmiştir.

Olimpia Oto Camları - Gebze firmasının bünyesinde bulunan endüstriyel temizlik makinalarının tamamı firmamız ürünleridir. Basınçlı yıkama makinasından akülü yer yıkama makinasına, siklon sistem süpürgeden trifaze çift çıkış sistemli vakum makinalarına kadar tamamı Hazan markalı ürünlerdir.

Okandan cam firması Kayseri tesislerinde Cleanfix RA 505IBC model makinamızı kullanmaktadır.

Şişecam firması İstanbul, Bursa Yenişehir,  Şişecam Rusya fabrikalarında üretim proseslerinde ve genel vakum ihtiyaçlarında kullanmak üzere firmamızın muhtelif birçok ürününü tercih etmiştir.

Şişecam firması  Mersin Soda Sanayii işletmesinde üretim proseslerinde ve genel vakum ihtiyaçlarında kullanmak üzere firmamızın muhtelif birçok ürününü tercih etmiştir.
Yıldız Cam
Yıldız Cam
A04 - Anadolu Cam
A04 – Anadolu Cam
A09 -Anadolu Cam
A09 -Anadolu Cam
A19 - Yorim Cam
A19 – Yorim Cam