HazanHazan Cleanfix

Cam Endüstrisi

Cam üretim ve işleme sektörünün lider kuruluşlarından olan Şişecam, Anadolu Cam, Olimpia Oto Camları, Schott Cam, Yorim Cam, Yıldız Cam ve daha birçok firma tesislerin zemin temizliği ve cam kesim masalarının üzerindeki pudra tozlarının vecam kırıklarının toplanmasında sanayi süpürgelerimizi tercih etmişlerdir.

Cam üretim ve işleme sanayisinin öncü kuruluşlarından olan Schott Cam, Yıldız Cam, Anadolu Cam, Yorim Cam, Olimpia Oto Camları ve daha birçok firma cam kesim masalarının temizliğinde, fabrika temizliği, temiz oda temizliği gibi konularda firmamız temizlik makinelerini tercih etmişlerdir.Şişecam firması İstanbul, Bursa Yenişehir, Mersin Soda Sanayii, Şişecam Rusya fabrikalarında firmamızın muhtelif birçok ürününü tercih etmiştir.

Anadolu Cam - Kurtköy fabrikasının zemin temizliğinde firmamızın RA431 ve RA 561 model 2 ad. akülü yer paspas makinasını tercih etmiştir.

Yıldız Cam - Dudullu tesislerinde zemin temizlik işlemleri için Cleanfix RA505 model bataryalı yer temizlik makinamızı ve cam kesim masalarının üzerinde inco tozların ve kırık camların toplanması için trifaze süpürgelerimizi kullanmaktadır.

Olimpia Oto Camları - Gebze firmasının bünyesinde bulunan endüstriyel temizlik makinalarının tamamı firmamız ürünleridir. Basınçlı yıkama makinasından akülü yer yıkama makinasına, siklon sistem süpürgeden trifaze çift çıkış sistemli vakum makinalarına kadar tamamı Hazan markalı ürünlerdir.

Schott Cam - Çerkezköy üretim tesislerindeki vakum makinası ihtiyacını üretimini gerçekleştirdiğimiz sanayi tipi elektrikli süpürgelerimizden karşılamıştır.

Yorim Cam - Gebze fabrikasındaki cam kırıklarının ve ortam tozlarının temizliği için Taurus model ürünlerimizi tercih etmiştir.

Yıldız Cam - Dudullu yerleşkesinde sanayi süpürgesi ve zemin yıkama makinası ihtiyacını firmamızdan karşılamıştır.