HazanHazan Cleanfix

Beyaz Eşya

Beyaz Eşya sektörünün lider üretim firmalarından olan Arçelik Bolu, BSHG Bosch Çerkezköy, Arçelik Çayırova ve daha birçok firma tesis kalıphane yağlı zeminlerinin temizlenmesinde, pişirici ürün gruplarının üretim hatlarında kullanılan emaye tozlarının vakum edilmesinde patenti firmamıza ait olan siklon sistem vakumlu makinelerimizi tercih etmişlerdir.Arçelik - Bolu fabrikası pişirici cihazlar ( fırın gibi) bölümünde kullanılan ve etrafa dağılan çok ince ve uçucu olan emaye tozlarının süpürülmesi için Taurus 505 Siklon model endüstriyel süpürgemizden 2 ad. kullanmaktadır.

BSHG Bosch - Çerkezköy üretim fabrikasında kalıpların içinde oluşan küçük metal çapakların temizliğinde tel filtre ve yıldız filtreli ürünümüzü kullanmaktadır.

Arçelik - Çayırova tesislerinde buluna beyaz eşya fabrikasındaki merkez kalıphanesinin yağlı yerlerinin temizliğinde firmamız ürünlerinde 431B model sert zemin silme makinası kullanılmaktadır. Taşeron temizlik firmasının giremediği bu özel bölümün temizliği Arçelik firmasının kendi personeli tarafından yapılmaktadır.