HazanHazan Cleanfix

Ambalaj

Ambalaj sektörünün öncü firmalarınden olan Korozo Ambalaj, Kontensan Ambalaj, Turkuvaz Plastik, Saygın Matbaa, Olmuksa, Eren Kağıt, Modern Ambalaj, İzvar Varil, Memsan Mauser, Norm Ambalaj, Sunpet Ambalaj, Arimpeks ve daha birçok firma tesislerinin, üretim hatlarının ve imalat makinalarının temizlik işleminde ve hijyen sağlamada firmamızın ürünlerini tercih etmişlerdir.

Mukavva ve kağıt sektörünün lider kuruluşları olan Olmuksa, Modern Ambalaj, Oğuz Ambalaj, Merşet Ambalaj, Yeşil Oluklu Mukavva, Mondi Tire Kutsan, Dentaş Ambalaj ve daha birçok firma tesislerinde oluşan kağıt tozları ile mukavva karton toz ve parçalarının vakumlanmasında, ayrıca fabrika zemin temizliğinin korunmasında sürücülü yer yıkama arabaları modellerimizi tercih etmişlerdir.Korozo Ambalaj - Kıraç İstanbul fabrikalarında poşet ve ambalaj imalat hatlarında oluşan poşet kırpıntıların toplanmasında, ekstrüder makinalarındaki yapışkan tozların emdirilmesinde, şirket araçlarının yıkanmasında firmamız ürünlerini 1997 yılında beri tercih etmektedir.

Kontensan Ambalaj - Konya tesislerinde gıda sektörüne yönelik teneke kutu ambalajları üretmektedir. Ürün ve fabrika hijyenin sağlanması için RA 900B Sauber model akülü sürücülü model zemin yıkama aracımızı tercih etmiştir.

Olmuksa - Gebze, İzmir, Bursa ve Adana tesislerindeki mukavva üretimi sırasında oluşan kağıt tozları ile mukavva kırpıntılarının toplanması için toplamda 4 ad. Taurus 605 model asenkron motorlu sanayi tip elektrik süpürgelerimizi tercih etmiştir.

Modern Karton - Manisa tesislerinde karton kutu imalatı için mukavva imalatı yapmaktadır. Tesis temizliğinin sağlanması için RA 900B Sauber model bataryalı model zemin temizleme aracımızı tercih etmiştir.

Turkuvaz Plastik - Ömerli İstanbul fabrikasında naylon poşet ve ambalaj üretimi yapmaktadır. Naylon imalatı sırasında extrüder makinarında oluşan yapışkan tozların vakumlanması için Taurus Siklon model trifaz vakum makinamızı tercih etmiştir.

Arimpeks Alüminyum ise gıda kaplarının ( ayran, yoğurt gibi) üzerinde bulunan alüminyum folyolu kapakların üretimini gerçekleştirdiği fabrikasında RA 431 model zemin yıkama otomatı ürünümüzü kullanmaktadır.