HazanHazan Cleanfix

Alüminyum Üreticiler

Alüminyum sektörünün öncü kuruluşlarından olan Teknik Alüminyum, Çuhadaroğlu Alüminyum, Tuna (Boen) Alüminyum, Arimpeks Alüminyum, Asist Alüminyum ve daha birçok firma tesislerin temizliği ve toz boya tesislerinde kullanmak için patentli olan siklonlu vakumlama makinalarımızı tercih etmişlerdir.Teknik Alüminyum firması Çerkezköy - Çorlu arasında kapalı alan büyüklüğü yaklaşık 20.000 m2 olan fabrikasında zemin temizliğinde kullanmak üzere akülü binicili zemin yıkama arabası RA 900B model ürünümüzü kullanmaktadır. Ayrıca fırın ve eritme ocaklarının etrafdaki tozların vakumlanması için Taurus 605 model endüstriyel trifaze elektrik süpürgesi ürünümüzü kullanmaktadır.

Çuhadaroğlu Alüminyum firması Beylikdüzü tesislerinin iç ve dış mekanlarının süpürülmesi için PB 115 Dizel sürücülü süpürücü modelimizi tercih etmiştir.

Tuna Alüminyum Çerkezköy, Asist Alüminyum Kırklareli tesislerinde yer alan toz boya kabinleri ve toz boya fırınlarının temizliğinde, bu tür ince ve yapışkan tozlar için özel ve patentli üretimimiz olan Taurus siklon model ürünlerimizi kullanmaktadırlar.

Arimpeks Alüminyum ise gıda kaplarının ( ayran, yoğurt gibi) üzerinde bulunan alüminyum folyolu kapakların üretimini gerçekleştirdiği fabrikasında RA 431 model zemin yıkama otomatı ürünümüzü kullanmaktadır.