Ahşap Endüstrisi

Ahşap Endüstrisi

Kastamonu bulunan SFC Orman Ürünleri Entegre tesisleri fabrikasında kullanmak üzere 15 adet Amsterdam model makinamız ile 3 ad. Taurus model makinalarımızı tercih etmişlerdir.

Farklı bölümlerde kullanılan makinalarımız metal talaşlar, mdf tozları  ve 30 metre boyunda hortum ile genel temizlik amacı ile kullanılmaktadır.

Hayat holding bünyesinde bulunan Kastamonu Entegre Tesisleri Gebze ve Kastamonu'da bulunan işletmelerinin yanı sıra Bulgaristan ve Romanya fabrikaları içinde firmamızın ürünlerini tercih etmiştir.

Samsun’da yer alan konut ve sanayi ahşap ürünleri üreten PELİ PARKE ürünlerinin işleme, zımparalama esnasında ortaya çıkan tozların vakumlanarak temizlenmesi amacı ile TAURUS 505 SİKLON model makinamızı tercih etmiş bulunmaktadırlar.

Anıl Orman Ürünleri firması Bursa İnegöl fabrikasında ahşap işleme esnasında oluşan ahşap parçalarının ve özellikle tozlarının vakumunda firmamız ürünlerini tercih etmiştir.

Fatih Kıral Mobilya  - Ömerli İstanbul tesislerinde zemin temizliğinde Cleanfix RA 535 sürücülü ve RA 505IBC modellerimiz ile mdf tozu vakum ihtiyaçlarında kullanmak Amsterdam 533 Siklon model makinamızı tercih etmiştir.

Gebze Kocaeli tesislerinde ahşap ve mobilya sektörüne kenar bandı üretim yapan Roma Plastik firması üretim esnasında oluşan ince tozların vakumu için ürünlerimizi tercih etmiştir.

Portakal Ahşap firması Çayırova İstanbul fabrikasında mobilya kenar bant üretiminde hammadde tozumasında ince ve yapışkan olan bu tozların toplanmasında Taurus model vakum makinamızı ve İsviçre'de üretim yapan Cleanfix RA 505IBC model makinalarımızı tercih etmiştir.

Kare Bant Gebze fabrikasında mobilya kenar bant üretiminde hammadde tozumasında ince ve yapışkan olan bu tozların toplanmasında Mamut 705 Jet Pulse ve Taurus 505 Multi Siklon modellerini kullanmaktadır.

Kocaeli fabrikasında kullanmak üzere Atex model makinamızı tercih etmiştir.

Danimarka merkezli olan Grundfos pompa firması ürünlerinin sevkiyatı için ahşap palet yapımında kullandığı HIZAR makinasından çıkan tozların vakumu için Amsterdam633 model makinamızı tercih etmiştir.

NYN ahşap askı firması İkitelli İstanbul tesislerinde ahşap ve zımpara tozlarının vakumu için 2 ad. Amsterdam 533 Multi Siklon sistemli model ürünümüzü tercih ettiler
A11 - Fatih Kıral Mobilya
A11 – Fatih Kıral Mobilya
Serfloor Atex Belgeli Elektrikli Süpürgeler
Serfloor Atex Belgeli Elektrikli Süpürgeler
Grundfos Ahşap Hızar Vakum Makinası
Grundfos Ahşap Hızar Vakum Makinası
B19-SFC AHŞAP ENTEGRE
B19-SFC AHŞAP ENTEGRE
A13 - Kastamonu Entegre Hayat Holding
A13 – Kastamonu Entegre Hayat Holding
A10 - Ahşap İnce MDF Tozu
A10 – Ahşap İnce MDF Tozu