HazanHazan Cleanfix
Marka ve Ürün Bilgisi
ALMAN MALI MI aldınız?    yoksa   ALMAN MARKASI MI aldınız?

Satın aldığınız ürünün gerçekte üretildiği ülke o ürünün kalitesine etkendir. Alman markası bir ürün almanız gerçekte Alman kalitesi aldığınız anlamına gelmez

Lütfen alacağınız makinanın Üretildiği Ülkeyi SORUNUZ. 

1980 yılında kurulmuş olan, "Kaliteli Ürün ve Kaliteli Hizmet" sunmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamızın ürün pörtföyü ve üretildikleri ülkeler ise şöyledir ; 

 

ÜRÜNLERİMİZİN ÜRETİM YERLERİ 

Sanayi Tipi Vakum Makinaları = TÜRKİYE Kendi Üretimimiz

Zemin Bakım Otomatları          = İSVİÇRE

Sert Zemin Cila Makinaları      = İSVİÇRE

Yer Süpürme Makineleri          = İTALYA

 

Firmamızı daha iyi tanıyabilmeniz için internet sitemizdeki  "Kurumsal" ve "Referanslar"  bölümlerini lütfen inceleyiniz.
Mutlu Müşteri
Mutlu Müşterimiz 

Firmamız kurulduğu günden beri ; satış öncesinde, müşterilerine ihtiyaçlarına yönelik doğru ürünü tespit etme ve sunmayı, satış sonrasında ise,  kaliteli servis hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Bu prensip ise, 1980 yılından günümüze var olmayı ve tercih edilenler arasında kalmamazı sağlamıştır. Referanslarımız ise bunun aynasıdır.   

Sektörümüzdeki işletmeler arasında, sadece firmamızda müşterilerimizin direkt yönetim kurulu ile irtibata geçmesini sağlayacak "öneri ve şikayet" yazılı hattımız mevcuttur. İnternet sitemiz ana sayfasında yer alan bu bölüm sayesinde müşterilerimizin talepleri yönetim kurulu toplantılarımızda gündeme gelmektedir.  
Pişman Müşteri
Son pişmanlık maalesef fayda etmez. Tercihinizi kullanmada acele etmeyiniz.
UCUZ endeksli olmayınız. Uluslararası tanınan firmaların Marka Bağımlısı olup PAHALI ürünleri almada acele etmeyiniz.
Lütfen biraz vakit ayırıp ARAŞTIRINIZ.
Çünkü uluslarası firmalar da her ürünü kendileri üretmiyor. 
 
 Alacağınız ürünün üretim yerini muhakkak SORUNUZ.
Firmamızı tanımanız için internet sitemizdeki  "Kurumsal" ve "Referanslar"  bölümlerini lütfen inceleyiniz.
Zayıf Halka
Bir zincir (firmanız) ancak en zayıf halkası (tedarikçiniz) kadar güçlüdür.

Tedarikçinizi belirlerken zincirinize yeni bir halka eklediğinizi lütfen unutmayınız.   
Temizlik Makinası Fiyatları
Temizli Makinasında "Kalite - Fiyat" Endeksi 

Temizlik makinaları fiyatları konusunda çok farklılık gösteren ürünler bulabilirsiniz. Ancak unutulmamalıdır ki; ucuz ürünün kalite açısından, marka olarak bilinen firma ürünlerinin de pahalılık açısından bir hikmeti muhakkak vardır.  

Ucuz Temizlik Makinaları ;  

Günümüzdeki dünya ticari şarlarında eşdeğer veya yakın özellikteki ürünlerin satış fiyatları aşağı veya yukarı en fazla  %20 oranında farklılık gösterebilir. Bu oranın dışında %30- %40 -%50 gibi fiyat farklılığı olan ürünlerin kalitesinde muhakkak surette ciddi bir fark bulunur.  Çünkü tüm firmalar, rakip ürünlerin fiyatlarını göz önüne almak zorundadırlar. Ucuz bulduğunuzu zannettiğiniz ürünün özellik ve kalitesi "kuşa"  dönmüş olabilir. 

Marka Ürünler ; 

Reklam harcamalarına büyük bütçeler ayırıp müşteri tarafından biraz daha bilinirliliği artırmış olan firmalar ise kendilerini aynada "aslan" görürler. Bu reklam bütçeleri de ne yazık ki müşterinin sırtına yüklenir.  Kendi üretmedikleri ürünleri uygun fiyatlara alıp, kendi markalarını ürün üzerine yerleştirdikten sonra yani "kediyi, aslan gösterince" istedikleri fiyatlarda ürün satışını gerçekleştirirler.   

Hedef ;  Kaliteli Ürünü > Uygun Fiyata > Üreticiden almak olmadır.